Навчальні курси «Управитель житловою нерухомістю»

e-mail Друк

Group

У Львові проходять повноцінні курси навчання для голів ОСББ, працівників комунальних підприємств і управляючих компаній, що організовані Львівською громадською організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування» спільно із НУ «Львівська Політехніка».

Навчальна програма, розроблена фахівцями ГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», є першою комплексною програмою підготовки голів ОСББ і працівників житлово-комунального господарства в Західній Україні. Її пілотне впровадження відбулось у Львові, в рамках  проекту «Доопрацювання навчальної програми «Управитель житловою нерухомістю» і пілотне впровадження в містах Західної України».

В рамках навчання передбачено, що учасники, які прослухають курс лекцій і успішно складуть підсумкове тестування, отримають посвідчення державного зразка про підвищення кваліфікації працівника житлово-комунального господарства за програмою "Управитель житловою нерухомістю", видані курсами підвищення кваліфікації Техніко-економічного коледжу при Національному університеті «Львівська Політехніка».

В листопаді 2012 р. пройшли перші навчання і з неабияким успіхом. 21 учасник з міст і містечок України зібрались у Львові. У приміщенні Львівського техніко-економічного коледжу НУ «Львівська політехніка» протягом 10 днів учасник

Shyshko

и прослухали цикл лекцій з різних аспектів управління житловою нерухомістю:  менеджмент в управлінні житловим будинком; правове забезпечення діяльності управителя; фінансове управління діяльністю ОСББ; експлуатація житлових будинків і інженерних мереж; правові аспекти приватизації і передачі прибудинкових земельних ділянок ОСББ; практичні аспекти управління житловим фондом; побудова відносин ОСББ і управителя з органами державної влади і ОМС; технічні вимоги до експлуатації електро- і газообладнання, ліфтового господарства.

Головним результатом навчання можна сміливо вважати появу в Україні групи фахівців з управління житловою нерухомістю, які знають і вміють управляти житловими будинками відповідно до принципів, методів і форм, прийнятих у країнах Європи. Це фахівці з новою свідомістю, новим розумінням професії управителя, які зуміють не лише й надалі успішно управляти своїми ОСББ чи й Асоціаціями ОСББ, але й стати першими дійсно професійними управителями житловою нерухомістю і підняти рівень довіри громадян-мешканців багатоквартирних будинків до цієї поважаної і престижної Європі і США професії.

Зразок Посвідчення

Posvidczennia_kursy

Суттєва заслуга в досягненні цього результату належить Міжнародному фонду «Відродження», який вже не перший рік співпрацює з ЦДМС і підтримує проекти організації в галузі реформування житлово-комунального господарства.

Продовження навчання відбувається й на міжнародному рівні: у 2013 році Центр досліджень місцевого самоврядування організував для учасників навчання тижневу практику в Польщі, в управляючій компанії Краківської асоціації управителів нерухомістю. На даний час плануються нові практики.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 січня 2017, 13:41