Тренінг «Європейські практики енергозбереження та поводження з побутовими відходами» (Львів)

e-mail Друк

14-15 червня 2018 року у м. Львові відбудеться дводенний тренінг по проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України», що реалізовується спільно Центром досліджень місцевого самоврядування та мережею партнерів в рамках грантової програми «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Місце проведення: м. Львів, вул. Мулярська, 2А, Перша Львівська Медіатека.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Співорганізатор заходу: Громадська спілка «Львівська асоціація власників житла і управителів житловою нерухомістю».

Завданням заходу є поширення позитивного європейського досвіду у сфері підвищення енергоефективності і поводження з твердими побутовими відходами. А також, залучення організацій громадянського суспільства і органів місцевого самоврядування до обговорення проблем та пошуку способів їх вирішення, та перш за все підвищення свідомості українців для сприяння виконанню екологічних норм Угоди Про Асоціацію (Глава 13 Розділу IV та Глава 6 Розділу V).

Серед лекторів тренінгу будуть провідні експертами із Польщі та Литви, що поділяться позитивним досвідом своїх країн в даній сфері.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/BWf8mWSpOoMWd1LB2

Обов’язково вкажіть коректну електронну пошту, на неї Вам буде надіслано підтвердження участі, програму та іншу необхідну інформацію.

Тренінг є безкоштовним!

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та 032-235-68-48

Останнє оновлення на Вівторок, 29 травня 2018, 14:19  

Актуально