В Одесі пройшов дводенний тренінг «Європейські практики енергозбереження та поводження з побутовими відходами»

e-mail Друк

24-25 травня 2018 року в м. Одеса пройшов дводенний тренінг по проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України», що реалізовується спільно Центром досліджень місцевого самоврядування та мережею партнерів в рамках проекту «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Місце проведення: м. Одеса, вул. Генуезька, 22 (площа 10 Квітня), Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Співорганізатори заходу: ГО «Мама-86-Одеса» та Асоціація «Одеський житловий союз».

Учасники: представники органів місцевого самоврядування і організацій громадського суспільства, керівники ОСББ, АОСББ і управляючих компаній, експерти та науковці у даній тематиці із південного регіону України.

Завданням заходу було поширення позитивного європейського досвіду у сфері підвищення енергоефективності і поводження з твердими побутовими відходами. А також, залучення організацій громадянського суспільства і органів місцевого самоврядування до обговорення проблем та пошуку способів їх вирішення, та перш за все підвищення свідомості українців для сприяння виконанню екологічних норм Угоди Про Асоціацію (Глава 13 Розділу IV та Глава 6 Розділу V).

Серед спікери конференції були провідні експертами із Польщі – Мацей Краков'як (Краківська асоціація управителів нерухомістю, керівник) і Агнежка Генеровіч (Краківська політехніка, професор) та Литви – Даіва Матоніене (Міністерство охорони навколишнього середовища Республіки Литва, віце міністр (2012-2016) і Єва Андріулайтіте – (Асоціація органів місцевого самоврядування в Литві (Брюссельський офіс), керівник), що відповідно поділилися позитивним досвідом своїх країн в сфері організації правильного поводження з ТПВ і проведення ефективної термомодернізації багатоквартирного житлового фонду.

Захід пройшов в активному руслі і супроводжувався постійними дискусіями і запитаннями до спікерів. Учасників даного заходу було забезпечено всіма необхідними матеріалами.

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та 032-235-68-48

 

Актуально