В місті Львові пройшов тренінг щодо енергоефективності житлового фонду міста

e-mail Друк

18 травня 2018 року у м. Львові пройшов тренінг «Через ефективне управління до енергоефективності житлового фонду міста», який було організовано Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Місце проведення: м. Львів, пл. Міцкевича 1, готель Жорж.

Учасники: представники органів місцевого самоврядування, організацій громадського суспільства, ОСББ, АОСББ і управляючих компаній із західного регіону України.

Завданням даного заходу було поінформування і залучення активних громадян, в тому числі представників ОСББ до обговорення проблем енергозбереження в багатоквартирних будинках і налагодження ефективного управління житловим фондом. Також важливим завданням заходу, стало підвищення розуміння населенням способів та інструментів впровадження енергоефективних заходів.

Серед спікерів конференції були провідні експертами України – Володимир Бригілевич (Центр досліджень місцевого самоврядування, голова правління) і Галина Когут (Львівська асоціація власників житла і управителів житловою нерухомістю, виконавчий директор).

Захід розпочався із привітання Володимира Бригілевича, який коротко представив слухачам інформацію про діяльність Центру досліджень місцевого самоврядування та привітання Марії Коваль, яка розповіла про цілі та діяльність Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. Після, перейшов до роз’яснення організації ефективного управління житловим будинком, аналізу способів управління і підвищення кваліфікації професійних управителів та детально описав роль управителя у цих процесах відповідно до нової редакції Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Після незначної перерви, Галина Когут розповіла про фінансові механізми впровадження заходів енергозбереження в житловому секторі та аналіз добрих практик кредитування заходів термомодернізації в багатоквартирних будинках.

Наступною частиною семінару, було представлення Андрієм Дзюбою законодавчих новацій щодо впровадження реформи управління житловим господарством та правових засад проведення заходів з енергозбереження в житловій сфері, в тому числі підготовка, проведення і правильне оформлення зборів співвласників.

Захід пройшов в активному руслі і супроводжувався постійними дискусіями і запитаннями до спікерів. Учасників даного заходу було забезпечено всіма необхідними роздатковими матеріалами.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та 032-235-68-48

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 травня 2018, 11:22  

Актуально