В місті Ужгороді пройшов тренінг-семінар щодо енергоефективності житлового фонду міста

e-mail Друк

21 лютого 2018 року у м. Ужгороді пройшов тренінг-семінар «Через ефективне управління до енергоефективності житлового фонду міста», який було організовано Центром досліджень місцевого самоврядування спільно із Ужгородською міською радою за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Місце проведення: м. Ужгород, пл. Поштова 3, Сесійна зала Ужгородської міської ради.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Учасники: представники органів місцевого самоврядування, організацій громадського суспільства, ОСББ, АОСББ і управляючих компаній.

Завданням даного заходу було поінформування і залучення активних громадян, в тому числі представників ОСББ до обговорення проблем енергозбереження в багатоквартирних будинках і налагодження ефективного управління житловим фондом. Також важливим завданням заходу, стало підвищення розуміння населенням способів та інструментів впровадження енергоефективних заходів.

Серед спікери конференції були провідні експертами – Володимир Бригілевич (Центр досліджень місцевого самоврядування, голова правління) і Галина Когут (Львівська асоціація власників житла і управителів житловою нерухомістю, виконавчий директор).

Захід розпочався із вітальних слів начальника відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Марини Куберки, яка відповідно зазначила про важливість впровадження енергоефективних заходів і відновлення житлового фонду міста Ужгорода.

Продовжив привітання Володимир Бригілевич, який коротко представив слухачам інформацію про діяльність Центру досліджень місцевого самоврядування та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. Після, плавно перейшов до роз’яснення організації ефективного управління житловим будинком, аналізу способів управління і методів впровадження енергоефективних заходів в житловому секторі та детально описав роль голови правління ОСББ та управителя у цих процесах.

Після незначної перерви, Андрій Дзюба розповів про законодавчі новації щодо впровадження реформи управління житловим господарством та правові засади проведення заходів з енергозбереження в житловій сфері, в тому числі підготовка, проведення і правильне оформлення зборів співвласників.

Наступною частиною семінару, було представлення Галиною Когут фінансових механізмів впровадження заходів енергозбереження в житловому секторі та аналіз добрих практик кредитування заходів термомодернізації в багатоквартирних будинках.

Захід пройшов в активному руслі і супроводжувався постійними дискусіями і запитаннями до спікерів. Учасників даного заходу було забезпечено всіма необхідними роздатковими матеріалами.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та 032-235-68-48

 

Актуально