Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України

e-mail Друк

30 січня 2018 року у м. Львові пройде вступна конференція по проекту «Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України», що реалізовується спільно Центром досліджень місцевого самоврядування та мережею партнерів в рамках грантової програми «Просування реформ в регіони», що здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з Європейською правдою за підтримки Європейського Союзу.

Модератор: В. Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Завданням заходу є залучення організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування до обговорення проблеми та пошуку способів її вирішення, а також підвищення свідомості українців для сприяння виконанню екологічних норм Угоди Про Асоціацію (Глава 13 Розділу IV та Глава 6 Розділу V).

Серед спікери конференції будуть провідні експертами із Польщі та Литви, що поділяться позитивним досвідом своїх країн в сфері поводження з ТПВ і проведення термомодернізації житлового фонду.

Додаткову інформацію щодо заходів та проекту можна отримати за контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та 032-235-68-48

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 січня 2018, 17:28  

Актуально