VIII Всеукраїнський форум ОСББ

e-mail Друк

24-25 листопада 2017 року у місті Львові пройшов VIII Всеукраїнський форум ОСББ, партнером якого також виступив Центр досліджень місцевого самоврядування.

Метою цьогорічного Форуму було створення якісної комунікаційної платформи задля обміну досягненнями та можливостями змін у галузі житлового господарства між усіма ключовими групами: ОСББ, влада, управителі, бізнес та експертне середовище.

Учасники Форуму були представлені: широким колом ОСББ зі всієї України, представниками місцевої влади та виконавчих органів, експертів в галузі житлового господарства та управління житловою нерухомістю.

У перший день Форуму учасники провели дискусії та обговорення у таких ключових питаннях даної сфери: - Об’єднання ОСББ для вирішення загальноукраїнських проблем; - Словник співвласника багатоквартирного будинку. Поняття, які формують свідомість; - Енергоаудит – забаганка чи необхідність. Послідовність кроків термомодернізації; - Облаштування території навколо будинку.

Також підчас Форуму Сергій Солтис (Начальник відділу супроводу ОСББ ЛМР) та Володимир Бригілевич (Голова правління ЛГО ЦДМС) спільно презентували серію друкованих видань з питань управління багатоквартирним будинком.

Другий день Форуму був зосереджений на обговоренні особливостей управління багатоквартирними будинками та історіями успішної діяльності ОСББ: - Як позначаться нововведення законів Про ЖКП та Про комерційний облік на діяльності ОСББ; - Тарифи на комунальні послуги та перспективи створення конкурентного ринку; - Енергоефективність. Державна та місцева підтримка термомодернізації багатоквартирних будинків; - Успішні історії.

Також учасників Форуму привітав міський голова Львова Андрій Садовий, який наголосив на важливості створення ОСББ та їх розвитку задля розвитку міст і країни загалом.

Слід зазначити, що впродовж всього Форуму учасники активно працювали над формулюванням пропозицій до резолюції, як підсумкового документу роботи, який буде надіслано до центральних органів влади.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 грудня 2017, 12:57  

Актуально