Центр

e-mail Друк

Центр досліджень місцевого самоврядування – неурядова аналітична організація, створена у 2007 році з метою сприяти розвитку в Україні місцевого самоврядування і громадянського суспільства загалом. Мета досягається шляхом здійснення  навчальної, експертної, дослідницької, консультаційної  діяльності, а також проведення тематичних круглих столів, конференцій, семінарів, досліджень та публікацій. А також через надання консультацій, експертного супроводу та участь представників Центру в діяльності робочих органів з підготовки  нормативно-правових актів, програм розвитку, заходів з втілення органів місцевого самоврядування та центральних органів виконавчої влади.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ:

1. Управління житловою нерухомістю - впровадження ринкових механізмів управління житлом через популяризацію діяльності та проведення навчань для представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), управителів нерухомістю, а також питання енергозбереження в житловому господарстві.

2. Розвиток місцевої громадської ініціативи - посилення впливу громади на вироблення та прийняття життєво важливих рішень через механізм статуту територіальної громади/статуту міста, діяльність консультативно-дорадчих органів, співпрацю місцевих підприємницького та громадського секторів, участь громади у розробці стратегії її розвитку.

3. Публічні послуги органів влади - впровадження надання якісних публічних послуг органами влади України на рівні вимог міжнародних стандартів серії ISO 9000, кращих зразків зарубіжного та вітчизняного досвіду.

4. Правове регулювання діяльності місцевого самоврядування.

5. Безоплатна первинна правова допомога.

6. Євроінтеграційні заходи.

Змістовний та фінансовий звіти діяльності ЦДМС за 2016 рік (натисніть щоб переглянути).

Останнє оновлення на Середа, 19 липня 2017, 16:24